Часті запитання

Перш за все, технічними вимогами до обслуговування будь-якого автомобіля передбачено обов’язково здійснювати регламентне (планове) технічне обслуговування авто (заміна мастила та масляного фільтра та заміну інших фільтрів) в середньому кожних 10 000 км чи раз на 1 рік.

Моторне мастило захищає двигун автомобіля з першої секунди пуску. Саме моторне масло є кров’ю автомобіля. Моторна олива виконує наступні функції:

  • захищає двигун від передчасного зносу;
  • змащуючи деталі, що труться;
  • допомагає відводити надлишкове тепло;
  • очищає двигун від відкладень, що утворюються в результаті згорання палива.

Крім того свіже моторне мастило впливає на економію палива при їзді на автомобілі. Регулярне технічне обслуговування автомобіля дозволить вам скоротити ризик виникнення поломок автомобіля протягом усього терміну його експлуатації.

Завдяки досвіду та обізнаності майстрів СТО Mobil 1 Центр «Mobil Експрес» заміна мастила та масляного фільтра займає в середньому 15-35 хвилин. Комплексна заміна мастила та фільтрів (в тому числі — повітряний, салонний та паливний (за потреби) займає в середньому 1 годину.

На час заміни клієнти можуть комфортно провести час у зоні очікування із кавою, чаєм та мінеральною водою або відправитись по справах, а машина буде очікувати на приватному паркінгу СТО.

Перш за все це паливо. Часто вітчизняний бензин сильно відрізняється від європейського. У залишках продуктів згоряння бензину підвищений вміст сірки, яка осідає в моторному мастилі, що в свою чергу призводить до прискореного його старіння. 

Окрім цього, на захисні властивості моторного мастила також впливають кліматичні та експлуатаційні особливості. Зокрема, часта їзда по місту в заторах, хоч і не значно збільшує загальний пробіг, але впливає на мотогодини автомобіля, що прискорює процес старіння моторного мастила Вашого авто

В першу чергу, підбір моторного мастила для конкретного авто здійснюється відповідно до вимог та допусків встановлених відповідним автовиробником. Для прикладу, Ви особисто можете здійснити підбір мастила для свого авто скориставшись відповідними онлайн сервісами.

Підбір моторного мастила Mobil для авто придбаних у ЄС, Україні чи країнах СНД

Підбір моторного мастила Mobil для авто придбаних у США та Канаді

Але навіть у цьому випадку часто немає єдиного вірного рішення, оскільки також повинні враховуватися кліматичні та експлуатаційні особливості та стан двигуна конкретного авто. Саме тому рекомендуємо довірити дане рішення професіоналам СТО Mobil 1 Центр «Mobil Експрес«, які готові гарантувати якість наданих послуг.

Окрім обов’язкової заміни масляного фільтра разом із заміною мастила у двигуні, важливо регулярно здійснювати заміну інших фільтрів — повітряного, салонного та топливного. Також фільтром (-ами) обладнана і КПП (коробка перемикання передач). 

По мірі виконання свого основного завдання, а саме — фільтрування, будь-який фільтр з часом забруднюється і відповідні системи (мастильна, повітряна, топливна, перемикання передач) починають гірше функціонувати, що негативно впливає на загальний технічний стан автомобіля. 

Подбати про вчасну та якісну заміну відповідних фільтрів Вам допоможуть професіонали із СТО Mobil 1 Центр «Mobil Експрес»

Контакти

+38 066 605 03 08
+38 068 605 03 08

вул. Гаркуші 12
м. Івано-Франківськ

Зв'язок з нами

та долучайтесь в соцмережах